Chci přidat ruku k dílu

V rámci našich charitativních akcí nám také velice pomáhají dárci svými ručně vyráběnými výrobky k prodeji, věnováním věcí do tomboly, přidáním ruky k dílu např. v podobě upečených buchet, perníčků a koláčů (také k prodeji) na jarmarky. V neposlední řadě také vkládáním a dražbou aukcí na našem facebookovém Blešáčku. 

Darujte věci do našeho FB blešáčku

Tato skupinka slouží k vytváření aukcí ve prospěch Onkotýmu z.s, dětí, dospělých a jiných organizací, které naše nezisková organizace podporuje. Aukce může vkládat kdokoliv, ovšem zvažte než-li svou aukci vložíte, zda se chcete opravdu vzdát výdělku z aukce ve prospěch Onkotýmu z.s., zda jste ochotní samostatně komunikovat s výhercem a domluvit se na odeslání nebo předání výhry. Při jakýchkoliv dotazech a nejasností se na nás neváhejte obrátit!

Darujte věci na Jarmark

Budeme se těšit, když začnete připravovat výrobky ve větším objemu, které bychom následně mohli prodat na nadcházejícím jarmarku, který se koná každý rok v červnu.
Můžete také upéct něco dobrého, co následně bude také součástí našeho jarmarku. 
Veškerý výdělek z tohoto prodeje jde ze 100% na podporu a pomoc onkoláčkům.

Darujte poklady na blešáček

Pro prodej pokladů z půdy, oblečení, doplňků a mnoho dalšího budeme rádi za jakýkoliv dar, který na nejdeckém blašáčku můžeme zpeněžit a celý výtěžek vložit na transparentní účet našeho onkotýmu k charitativním účelům.