Velká sbírka pro Nikolku

10.10.2023

EDIT: MÁME SPLNĚNO DOKONCE I NĚCO NA VÍC PO PRÁCI K TOMU SEDNU A SPOČÍTÁM . JSME NEUVĚŘITELNÝ NÁROD A MY JSME NESKUTEČNĚ NA VÁS VŠECHNY PYŠNÍ. MNOHOKRÁT DĚKUJEME BEZ VÁS BY TO NEŠLO. PROSÍME UŽ KORUNKY NEPOSÍLEJTE. 

ZA 17 HODIN SBÍRKY SE NIKOLCE PODAŘILO VYBRAT 820.000 KČ  

Přátelé před námi je teď ta úplně největší výzva za naší existence. Tato prosba je velmi akutní a jde o čas. Oslovila nás naše Lenička Klasnová z Onkoláčků s maminkou malé Nikolky. Jde o příběh Nikolky Barczyková, která má nádor na mozku. Víme, že s vámi společně vždy dokážeme nemožné. Potřebujeme v co nejkratší době pro Nikolku sehnat na 3 týdenní léčbu, která je dostupná pouze ve Španělsku, celkem 17.400 euro to znamená cca 435.000 Kč . Jelikož jde opravdu u Nikolky o čas, potřebují v sobotu 14.10 odletět. My jim proto okamžitě zasíláme z transparentního účtu 100.000 Kč na počáteční náklady s léčbou. Víme, je to obrovská částka, ale věříme v zázraky a uděláme vše proto abychom jí dali šanci na ŽIVOT. DNES DVAKRÁT TOLIK PLATÍ, ŽE BEZ VÁS BY TO NEŠLO . Pokud se rozhodnete zaslat jakýkoliv příspěvek, prosíme uveďte do poznámky NIKOLKA.

Číslo účtu je 2101953256/2010 IBAN: CZ472010000002101953256. 

Nikolka se narodila jako zdravé miminko roku 2012. Když ji byly 2roky a 4 měsíce začala ji bolet hlavička. Po všech vyšetření bylo zjištěno, že má velký nádor na mozku gliom -anaplastický astrocytom gr.3. Bylo nám řečeno, že jsme přijeli za 5 min. 12. Tu chvíli se nám život otočil o milion stupňů. Následovala okamžitá operace a pak následný převoz do Motola. Následovala léčba v podobě 9 měsíční chemoterapie a všechny možné komplikace. Po další operaci jsme dostali na rok udržovací léčbu. Která se musela ukončit, protože Nikolka že všech léků dostala akutní zánět slinivky. Za další 3měsice se onemocnění opět vrátilo, následná operace, chemoterapie a protonové záření. Pak se zdálo, že je vše za námi a po 4 letech nemoc udeřila znovu. Další 3 operace, protonové záření, studiová bio léčba. Nyní v říjnu jsme byly na kontrolní rezonanci a onemocnění se opět vrátilo. Bylo nám řečeno, že už pro nás nemají nic, co by Nikolku vyléčilo.Na doporučení jsme našli kliniku ve Španělsku, kde by nám mohli pomoci. Týden léčby na této klinice stojí 5800euro. A prozatím má být léčba na 3 týdny. Bohužel se na této klinice nedá zůstávat přes noc, tak si musíme zařídit ještě nějaké ubytování na celé 3 týdny.

Všem strašně moc děkujeme a jsme nesmírně vděční. Maminka Monika a Nikolka Barczyková