Charitativní blešáček 2023

12.11.2023

Dnes bude náš příspěvek dlouhý, za to plný díků. 

Omlouváme se, ale čtení až do konce si všichni zmínění zaslouží. Za celý Onkotým a včerejší charitativní Blešáček, mnohokrát z celého srdce děkujeme všem těm, kteří nám napekli a přinesli sladké dobroty . Děkujeme všem, kteří nám vozili své poklady z půdy k charitativnímu prodeji, bylo vás opravdu mnoho.
 Děkujeme Penzion Sportka za uvaření luxusní gulášové polévky. Děkujeme za vystoupení zdarma panu Krejčík Honza a jeho kolegyni za překrásné malování na obličej, děkuji za krásnou Aloe Vera kytičku. Děkujeme za vystoupení zdarma děvčatům a panu učiteli Pavlovi Heckelovi z kapely Black Summer a vašim rodičům, kteří byly úplně boží stejně jako vy. Děkujeme za ozvučení panu Marcelovi Rau z Blue Caravan . Děkujeme za věnování malinovky klukům ze PzP Sound System . Děkujeme Hasiči Nejdek za pomoc s úklidem . Děkujeme městu Infocentrum Nejdek za bezplatné zapůjčení kulturního domu . Děkujeme witte Nejdek za bezplatné zapůjčení dodávky.

Děkujeme všem, kteří nás včera přišli podpořit zde musím zmínit velice sympatickou rodinu z Čáslavi, kteří si odváželi plné auto a jeli pouze za námi na Blešáček podpořit Onkotým . Děkujeme Lenka Klasnová a Matyáškovi, že vážili za námi tak dlouhou cestu až od Plzně, aby nás podpořili a potěšili svou překvapivou a velmi milou návštěvou, děkujeme i za dárečky . Děkujeme Marcela Topinkova a její báječné dceři Denisa Hanykýřová za krásné dárečky, které nám od srdce vyrobily a věnovaly . Děkujeme za celou víkendovou pomoc s Blešáčkem Hašková Martina a Haško Jan jejich synovi Kubovi a babičce ,Mirka Dvořáková , Martině Heringové, Ivana Cuhrová její dceři Elišce a neteři Verunce Cuhrové, Renata Fürbachová a její rodině, Petra Matysová Klementová , Klárce Koukalové . 

A v neposlední řadě, děkujeme svým rodinám a dětem za neutuchající podporu a spoustu práce . Jsme rádi, že můžeme do takto krásné činnosti zapojovat i děti a nejen své . Jsme vděční a mnohokrát děkujeme, že jste k nim tak shovívavý . Protože u nás vás obslouží a zkasírují všechny děti naprosto dobrovolně a velmi rádi . Jsme šťastní, že je to baví stejně jako nás . Věci které zbyly obdrželi děti z Sos Vesnička Karlovy Vary . 

Částka, která se včera podařila vybrat je naprosto úžasná a včerejší den vynesl Onkotýmu a andělům v něm neuvěřitelných 71.105 Kč BEZ VÁS BY TO NEŠLO