Příspěvek od firmy z Nejdku

20.11.2022

5.11.2022 jsme byly pozvány na večírek společnosti WITTE Nejdek / Ostrov jednatelem společnosti Michalem Hornákem. Velice nás tato pozvánka potěšila a zároveň jsme byly neskutečně dojaté, překvapené a šťastné, že se tato společnost se svými zaměstnanci rozhodla podpořit právě Onkotým, a to neuvěřitelnou částkou 100.000 Kč. Je to poprvé za naši existenci, kdy jsme nemusely nic vyrábět, prodávat nebo dělat nějakou akci a přesto jsme obdržely takto krásné korunky pro naše děti i dospělé, prostě jen tak. A toho si obzvláště nesmírně vážíme. 

Těšíme se z toho, že o to více díky vám můžeme pomoci tam, kde je to nejvíce potřeba. Z celého srdce děkujeme všem zaměstnancům a zástupcům firmy WITTE, kteří přispěli svou prací a pílí k takto úžasném dar . Děkujeme panu Michalu Hornáku, že si vybral právě nás. Zde je více než vhodné naše motto, že BEZ VÁS BY TO NEŠLO. S velkou pokorou děkují vaše holky z Onkotýmu. 

Další články

Přečtěte si jako první, co je nového

Máme krásné zprávy o úžasné podpoře našeho Onkotýmu od místní restaurace a penzionu Sportka ve Vysoké Peci Penzion Sportka. Jsme neskutečně potěšení a moc si této podpory našich dětí a dospělých vážíme. Předem mnohokrát děkujeme všem, kdo tyto domácí dobroty že Sportky zakoupí a podpoří Onkotým.

Naše onkotýmová dcera Laura byla u úžasné kadeřnice Elišky Cuhrové a její báječné mistrové paní Muchové. 40 cm vlasů poslouží na výrobu paruky těm, kteří o své díky nemoci přišli . https://www.facebook.com/share/p/cue9oSUZtj4GS2NN/

Přátelé, jsme na konci roku a tak se vracíme do celého průběhu roku 2023.

Naši drazí, dne 16.12.2023 proběhl celodenní Krušnohorský jarmark v Nejdku a my opět mohli být jeho součástí, za což z celého srdce děkujeme. Protože v tento úžasný den jsme pro naše andílky charitativním prodejem vydělali neuvěřitelnou částku 53.400 Kč. Děkujeme každému z vás, kdo jste si u nás něco zakoupil, mnohokrát děkujeme i těm co nám...