Průběh roku 2023

30.12.2023

Přátelé, jsme na konci roku a tak se vracíme do celého průběhu roku 2023. 

Byl to rok náročný, plný nových věcí, posunů, ponaučení, milých setkání, navázání nových přátelství a mnoho jiného. Největší naší zkouškou byla malá Nikolka. Takovou solidaritu a spojení lidí, jsme asi nikdy nezažili. Nikolce se na její cestu v boji podařilo zaslat finanční pomoc v celkové výši 1.073 000 Kč. Ještě dnes v nás rezonují pocity naděje a víry ...... bohužel zázrak se nám nepodařil, ale všichni jsme se moc snažili a nevzdávali se a společně udělali maximum pro Nikolku a její rodinu, za což vám patří velký obdiv a slova díků. 

Vzpomínku musíme věnovat i malému Milánkovi, kterému jsme už bohužel nestihli pomoci a tak jsme alespoň rodinu podpořili uhrazením nákladů na Milánkovo poslední rozloučení.

V uplynulém roce jsme uspořádali 5 charitativních akcí a prodejů. Jedna z nejnáročnějších akcí je červnový jarmark pro NF Šance onkoláčkům a podzimní Charitativní Blešáček. Ze všech našich akcí jsme pro děti a jejich rodiny vydělali celkem za rok 2023 425.205 Kč Nemalou částku vyděláme díky našim aukcím na aukční skupince Charitativní "Blešáček" Onkotýmu. A darům od dárců . Mnohokrát děkujeme, že jste v tom s námi. 

V uplynulém roce jsme pomohli 19 dětem a dospělým a podpořili opět také Nadační fond Šance onkoláčkům. V celkové výši 1.914 021 Kč A to je za nás už neuvěřitelná částka.

Na konci roku 2023 nemáme jiné přání než, že moc prosíme o vzpomínku na andílky, kteří už tu s námi nemohou být a věnujme prosím i malou prosbičku o lepší nadcházející rok 2024 pro naše andílky v Onkotýmu . Z celého srdce děkujeme za podporu všem sponzorům, dárcům, dražitelům, vkládajícím aukcí, těm kteří nám věnují výrobky na prodej, do tomboly, těm co nám pečí dobroty, vystupujícím na našich akcích, všem pomáhajícím na našich akcích, těm co pošlou korunky prostě jen tak, vedením měst a obcí a všem, kteří o nás mluví a šíří osvětu, že je tu malá nezisková organizace Onkotým, která ovšem dokáže velké věci . BEZ VÁS BY TO TOTIŽ OPRAVDU NEŠLO 

Přejeme vám v novém roce spoustu krásných momentů, pocitů a úsměvů . Ať se vám vydaří vše na co sáhnete a splní vše o čem sníte . A v neposlední řadě, hlavně zdraví a zdraví, ať nás nikdy nebudete muset potřebovat . Těšíme se na rok 2024 a naší opětovnou vzájemnou spolupráci . Váš Onkotým