Rozsvícení Vánočního stromečku s úspěšnou sbírkou

27.11.2022

Krásné zamrzlé ráno přejeme! Včera jsme se zúčastnili rozsvícení Vánočního stromečku v Nejdku, stromeček je velice krásný. Děkujeme všem, kteří jste se za námi na stánek přišli podívat, podpořit nás a něco si koupit . Jsme nesmírně vděční. O to více, že za pouhé 3 hodiny charitativního prodeje (vážně jsme se nezastavili), se nám podařilo společně pro naše děti a dospělé získat neuvěřitelných 17.700 Kč. Jste báječní a mnohokrát děkujeme. 
Vaše holky z Onkotýmu!

Budeme se na Vás opět těšit 10.12.2022 na Vánočním jarmarku v Nejdku se spoustou dalších krásných věcí, které můžete zakoupit a tím podpořit všechny naše snahy o úsměvy po celý rok!

Další články

Přečtěte si jako první, co je nového

Máme krásné zprávy o úžasné podpoře našeho Onkotýmu od místní restaurace a penzionu Sportka ve Vysoké Peci Penzion Sportka. Jsme neskutečně potěšení a moc si této podpory našich dětí a dospělých vážíme. Předem mnohokrát děkujeme všem, kdo tyto domácí dobroty že Sportky zakoupí a podpoří Onkotým.

Naše onkotýmová dcera Laura byla u úžasné kadeřnice Elišky Cuhrové a její báječné mistrové paní Muchové. 40 cm vlasů poslouží na výrobu paruky těm, kteří o své díky nemoci přišli . https://www.facebook.com/share/p/cue9oSUZtj4GS2NN/

Přátelé, jsme na konci roku a tak se vracíme do celého průběhu roku 2023.

Naši drazí, dne 16.12.2023 proběhl celodenní Krušnohorský jarmark v Nejdku a my opět mohli být jeho součástí, za což z celého srdce děkujeme. Protože v tento úžasný den jsme pro naše andílky charitativním prodejem vydělali neuvěřitelnou částku 53.400 Kč. Děkujeme každému z vás, kdo jste si u nás něco zakoupil, mnohokrát děkujeme i těm co nám...