Teplo dětem

28.11.2022

Přátelé, přemýšleli jsme jak pomoci našim dětem a jejich rodinám..... Dlouho jsme přemýšleli.... Nakoupit dětem dárky určitě rodičům ulehčí a děti velmi potěší, ale my bychom chtěli ulevit celé rodině, aby měli krásnější a šťastnější Vánoce a možná prožili Vánoce v klidu a ne ve stresu jak vše pořídit, zaplatit. Při dnešních cenách potravin, ale hlavně energií jsme se rozhodli, že rodinám a tudíž hlavně dětem, k Vánocům nadělíme dárek "TEPLO DĚTEM", takže proplatíme faktury za zálohy energií (elektrika, plyn) za měsíc prosinec. Rodiče budou vědět nejlépe co svým dětem pořídit pod stromeček a třeba pořídí i spoustu dobrot na Vánoční svátky. Tak šťastné a veselé RODINY NAŠE!

Vaše holky z Onkotýmu.

Z celého srdce mnohokrát děkujeme za finanční příspěvek Nikole Antlové a Ivetě Horké na podporu projektu "TEPLO DĚTEM" . Již jsou odeslané zálohy za teplo prvním rodinám v hodnotě 54.023 Kč  Opravdu všem z celého děkujeme, protože BEZ VÁS BY TO NEŠLO!

Další články

Přečtěte si jako první, co je nového

Máme krásné zprávy o úžasné podpoře našeho Onkotýmu od místní restaurace a penzionu Sportka ve Vysoké Peci Penzion Sportka. Jsme neskutečně potěšení a moc si této podpory našich dětí a dospělých vážíme. Předem mnohokrát děkujeme všem, kdo tyto domácí dobroty že Sportky zakoupí a podpoří Onkotým.

Naše onkotýmová dcera Laura byla u úžasné kadeřnice Elišky Cuhrové a její báječné mistrové paní Muchové. 40 cm vlasů poslouží na výrobu paruky těm, kteří o své díky nemoci přišli . https://www.facebook.com/share/p/cue9oSUZtj4GS2NN/

Přátelé, jsme na konci roku a tak se vracíme do celého průběhu roku 2023.

Naši drazí, dne 16.12.2023 proběhl celodenní Krušnohorský jarmark v Nejdku a my opět mohli být jeho součástí, za což z celého srdce děkujeme. Protože v tento úžasný den jsme pro naše andílky charitativním prodejem vydělali neuvěřitelnou částku 53.400 Kč. Děkujeme každému z vás, kdo jste si u nás něco zakoupil, mnohokrát děkujeme i těm co nám...